Nauka gry na pianinie - Częstochowa
   601 402 660

Nauka gry u ucznia pianino, keyboard, Częstochowa i okolice

Nauka dzieci od 4 roku życia, młodzieży oraz dorosłych z dojazdem. Nauka połączona z cyklicznymi koncertami w wykonaniu uczniów.

Nauka śpiewu Częstochowa i okolice – bezpłatne materiały

Kontakt: mgr Szymon Mrożek tel. 601 402 660
Zajęcia odbywają się w domu ucznia.
Uczę śpiewu razem z nauką gry na pianinie lub keyboardzie.

30 lat nauczania śpiewu i gry na instrumentach klawiszowych. Ponad 25 lat profesjonalnych cyklicznych koncertów uczniów.

Liczne nagrody na wielu konkursach i festiwalach muzycznych.

 Koncert  „Walentynkowy”  14.02.2021r.  niedziela  godz. 11.00  w  Częstochowie .           

Nauczyciel zajęcia prowadzi w maseczce. 

Naukę śpiewu oraz gry na instrumentach klawiszowych można rozpocząć już od 4 roku życia. Liczne badania pokazują, że nauka gry na instrumentach pomaga w prawidłowym rozwoju dziecka. Jedno z tych badań mówi, że zaledwie miesiąc nauki gry na instrumencie, może znacznie poprawić wyniki testów i ułatwić im naukę innych przedmiotów.

W rozwoju zdolności muzycznych kluczowych jest pierwszych dziewięć lat życia, dlatego edukację w tym zakresie należy zacząć jak najwcześniej.

Pomagam w zakupie instrumentu nowego lub używanego, dodatkowo uczniowie korzystają bezpłatnie z bardzo dużej bazy podkładów muzycznych, nut oraz Multimedialnych Warsztatów Wokalnych, których jestem współautorem.

Multimedialne Warsztaty Wokalne – Damian Czarnecki & Szymon Mrożek

https://maciejka.org.pl/warsztaty_wokalne.jpg

Jest nam niezmiernie miło przekazać do Państwa dyspozycji całkowicie bezpłatnie – publikację sprzedawaną na płycie CD w latach 2004-2017.

MULTIMEDIALNE WARSZTATY WOKALNE

Jako autorzy doszliśmy do wniosku, że możemy już uwolnić ten materiał, życząc wszystkim korzystającym z naszych warsztatów miłego śpiewania i przyjemnej nauki (140MB).

Po rozpakowaniu, proszę zainstalować program Karafun i uruchomić plik „multimedialne_warsztaty_wokalne.htm”

Przewiń na górę