Nauka gry na keyboardzie Częstochowa i okolice

Kontakt: mgr Szymon Mrożek tel. 601 402 660

Zajęcia odbywają się w domu ucznia.
Uczę również śpiewu razem z nauką gry na keyboardzie.

30 lat nauczania na keyboardzie dzieci, młodzieży, dorosłych. Ponad 20 lat profesjonalnych cyklicznych koncertów uczniów. Liczne nagrody na wielu konkursach i festiwalach muzycznych.

Naukę na keyboardzie można rozpocząć już od 4 roku życia. Liczne badania pokazują, że nauka gry na instrumencie pomaga w prawidłowym rozwoju dziecka. Jedno z tych badań mówi, że zaledwie miesiąc nauki gry na instrumencie, może znacznie poprawić wyniki testów i ułatwić im naukę innych przedmiotów.

W rozwoju zdolności muzycznych kluczowych jest pierwszych dziewięć lat życia, dlatego edukację w tym zakresie należy zacząć jak najwcześniej.

Pomagam w zakupie instrumentu nowego lub używanego, udostępniam bezpłatnie materiały nutowe. Nauka oparta jest o własny program autorski.

Keyboard [wym.kibord](ang. klawiatura) – elektroniczny instrument klawiszowy (aranżer), przeznaczony głównie do wykonywania utworów na żywo. Muzyk grający na tym instrumencie to keyboardzista. Nazwa pochodzi od angielskich słów klawisz i deska. Elementem sterującym jest klawiatura typu fortepianowego, posiada system akompaniamentu, ze zmianą akordów. Popularność tego instrumentu doprowadziła do tego, że keyboard stał się instrumentem numer 1 na świecie. Nic dziwnego, że przeglądy i konkursy dla grających na keyboardzie cieszą się olbrzymią popularnością.